Archiwum miesięczne: Luty 2018

Lut 15

Materiały dla Szkolnej Ligi Matematycznej

Regulamin

zadania_luty_4

zadania_luty_5

zadania_luty_6

Lut 15

Szkolna Liga Matematyczna

Rozpoczął się szkolny konkurs matematyczny – LIGA MATEMATYCZNA – dla uczniów klas IV, V, VI szkoły podstawowej. Więcej informacji w zakładce.

Lut 11

WOLONTARIAT II SEMESTR 2017/2018

Dyżury w Samorządowym Przedszkolu Nr 2      w Łosicach oraz bibliotece szkolnej:

Kl.  VIIa                                                                                                                             Skubisz Weronika, Rzewuska Dominika, Sawczuk Alicja, Klaudia Orzepowska –  przedszkole gr. V poniedziałek godz.  14.20                                                           Olizaruk Alicja – biblioteka  – poniedziałek, wtorek, czwartek  II duża przerwa         Romaniuk Julia, Stefaniuk Aleksandra, Boruta Julia –  przedszkole gr. I  środa  godz. 14.20                                                                                                                   Szewczyk Kinga, Szewczuk Wiktoria –  przedszkole gr. III piątek godz. 14.20

Kl.  VIIb                                                                                                                 Chalimoniuk Zuzanna, Rudaś Amelia –  przedszkole gr. III  poniedziałek  godz. 14.20                                                                                                                         Majchrzak Daria, Jóźwiuk Julia, Sawczuk Mateusz –  przedszkole gr. II piątek godz. 14.20                                                                                                                  Mucha Aleksandra, Sawczuk Julia –  przedszkole gr. III  wtorek godz.15.10

Kl.  VI                                                                                                                             Kamińska Julia, Świderska Paulina, Zdzichowska Oliwia, Kicka Oliwia, Czarkowska Zuzanna –   poniedziałek gr. IV godz. 13:30                          Żuchowska Julia, Skolimowska Aleksandra, Stefaniuk Karolina, Bobryk Izabela – przedszkole gr. IV piątek – godz. 13.30                                                                         Jakubiak Julia, Nasiłowska Patrycja, Chibowska Izabela – przedszkole gr. V środa – godz. 13.30

Kl. IIa gimnazjum                                                                                                         Krasuska Magdalena, Mularzuk Daniel, Gryć Dobrosława, Rak Wiktoria – przedszkole gr. V środa – 13.30                                                                         Wysokińska Emilia, Bobińska Karolina – biblioteka środa 13.30                 Jakubiak Maja, Semeniuk Aleksandra, Radzikowska Julia, Feliciak Patrycja, Zdun Daria przedszkole gr. III środa – 13.30                                                           Kalicka Laura, Michalak Wioletta – biblioteka środa 13.30

Kl. IIb gimnazjum                                                                                                       Bobryk Julia – biblioteka środa 13.30

Kl. III gimnazjum                                                                                                 Borkowska Julia, Radzikowska Anna – biblioteka                                                       Prokurat Anna, Ciura Aleksandra – biblioteka

 

Lut 07

Konkurs plastyczny „Zaprojektuj kartkę Świąteczną – Matka Boża, którą zobaczyli Trzej Królowie”

Prace plastyczne uczniów z klasy IVc, IIa gimnazjum oraz III gimnazjum:

Lut 06

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA-OZDOBA ŚWIĄTECZNA”

I MIEJSCE   zajęła – Daria Łukasiewicz uczennica kl. Ia         Organizatorem konkursu była świetlica szkolna w Szkole Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach. Celem konkursu było: kultywowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych; rozwijanie talentu artystycznego dzieci; rozwijanie kreatywności i wyobraźni oraz umiejętności manualnych i plastycznych, stworzenie możliwości prezentacji własnych prac.

Lut 06

Międzyszkolny konkurs na „Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową”

Celem konkursu było: rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów; rozwijanie wrażliwości estetycznej; inspiracja do poszukiwania nowych form plastycznych; stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych; pielęgnowanie tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych; umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji świąt Bożego Narodzenia. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu ozdoby bożonarodzeniowej dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej. W konkursie uczestniczyły dzieci z  kl. Ia: Makarska Małgorzata, Tarkowski Szymon, Chibowska Zofia kl. Ib Kowieska Magdalena kl. Ic: Wróbel Igor, Gajo Karol kl. IIIb Obidzińska Gabriela. Prace przekazane na rzecz konkursu przeszły na własność Organizatora i zostały wystawione na kiermaszu bożonarodzeniowym, z którego fundusze zostały przeznaczone na Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Kwota jaką zebrano na Małopolskie Hospicjum dla Dzieci to 1261,48 złotych.

Lut 04

Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Hieronymus 2018”

Uczennice zakwalifikowane do etapu II Gimnazjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej Hieronymus 2018:

Bobryk Julia i Zofia Łożecka kl. IIb 

https://www.koab.pl/do_pobrania/Hieronymus/2018/ETAP_I/Hieronymus_2018_Lista_uczniow_zakwalifikowanych_do_etapu_II.pdf

Lut 03

Wyniki „Biblia i przypowieści biblijne”

Poziom 1 – dla edukacji wczesnoszkolnej kl. I-III:

          WYRÓŻNIENIE Kamila Pawłowska kl. III b                     9  miejsce w Polsce na 620 uczestników

Dyplom uznania:

Bartosz Hryciuk kl. Ib 11 miejsce w Polsce na 620 uczestników
Julia Krasiejko kl. Ib 12 miejsce w Polsce na 620 uczestników
Julia Szymanek kl. Ib 17 miejsce w Polsce na 620 uczestników
Maja Częstochowska kl. IIIb 18 miejsce w Polsce na 620 uczestników
Filip Kuśmierczyk  kl. IIId 21 miejsce w Polsce na 620 uczestników
Kacper Szczerbicki  kl. Ib 27 miejsce w Polsce na 620 uczestników
Aleksander Szaniawski kl. Ib 27 miejsce w Polsce na 620 uczestników
Gabriela Obidzińska kl. IIIb 30 miejsce w Polsce na 620 uczestników

Poziom 2 – dla szkoły podstawowej kl. IV-VI:

Dyplom uznania:

Jakub Szymanek kl. IVa  24 miejsce w Polsce na 2092 uczestników                       Szymon Domański kl. IVc  32 miejsce w Polsce na 2092 uczestników
Weronika Kucewicz kl. IVc 36 miejsce w Polsce na 2092 uczestników

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Poziom 3 – dla szkoły podstawowej kl. VII i gimnazjum kl. II-III:

Dyplom uznania:

Alicja Olizaruk  kl. VIIa 19 miejsce w Polsce na 1046 uczestników
Anna Radzikowska kl. III  28 miejsce w Polsce na 1046 uczestników
Wiktoria Kołodziejczuk kl. III  30 miejsce w Polsce na 1046 uczestników
Jakub Głuchowski  kl. III 30 miejsce w Polsce na 1046 uczestników
Laura Kalicka kl. IIa 31 miejsce w Polsce na 1046 uczestników
Piotr Odoszewski kl. III  33 miejsce w Polsce na 1046 uczestników