Archiwum dzienne: 6 lutego 2018

Lut 06

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA-OZDOBA ŚWIĄTECZNA”

I MIEJSCE   zajęła – Daria Łukasiewicz uczennica kl. Ia         Organizatorem konkursu była świetlica szkolna w Szkole Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach. Celem konkursu było: kultywowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych; rozwijanie talentu artystycznego dzieci; rozwijanie kreatywności i wyobraźni oraz umiejętności manualnych i plastycznych, stworzenie możliwości prezentacji własnych prac.

Lut 06

Międzyszkolny konkurs na „Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową”

Celem konkursu było: rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów; rozwijanie wrażliwości estetycznej; inspiracja do poszukiwania nowych form plastycznych; stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych; pielęgnowanie tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych; umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji świąt Bożego Narodzenia. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu ozdoby bożonarodzeniowej dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 52 w Krakowie im. Marii Dąbrowskiej. W konkursie uczestniczyły dzieci z  kl. Ia: Makarska Małgorzata, Tarkowski Szymon, Chibowska Zofia kl. Ib Kowieska Magdalena kl. Ic: Wróbel Igor, Gajo Karol kl. IIIb Obidzińska Gabriela. Prace przekazane na rzecz konkursu przeszły na własność Organizatora i zostały wystawione na kiermaszu bożonarodzeniowym, z którego fundusze zostały przeznaczone na Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Kwota jaką zebrano na Małopolskie Hospicjum dla Dzieci to 1261,48 złotych.