«

»

Kwi 23

Wycieczka do Warszawy

Dnia 20 marca 2018 roku uczniowie klas piątych wybrali się na wycieczkę. Na początku odwiedzili Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Poznali etapy produkcji filmów oraz przygotowania kostiumów. Uczniowie mogli również wypróbować okulary VR (wirtualnej rzeczywistości). Po posiłku w McDonald’s wszyscy pojechali do hangaru 646 w Gocławiu. Uczniowie świetnie się bawili. Mogli skakać na różnego rodzaju trampolinach, zjeżdżać z różnej wielkości zjeżdżalni (na deskach bądź kolorowych spodkach) oraz skakać na wielki materac (z wyznaczonych do tego schodków). Wszyscy nie mogli nacieszyć tak świetną zabawą.                                                                                                             Każdy wrócił szczęśliwy i zadowolony do domu.

                                                                                  Zuzanna Bobryk                                                                                                            Adrianna Wróbel                                    MOV09188