«

»

Sty 07

PODZIĘKOWANIE – II ŁOSICKI ORSZAK TRZECH KRÓLI 2019

 

Po raz drugi w Łosicach odbył się Orszak Trzech Króli, mimo prawdziwie zimowej aury łosiczanie licznie wzięli udział w uroczystym i barwnym przemarszu. Serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom naszej szkoły za udział w Orszaku. Szczególnie uczniom klasy Ib wraz z wychowawczynią panią Anną Dunajewską, uczniom z kl. IVa, IVb grającym na cymbałkach pod opieką pani Urszuli Kowalczuk, zuchom i harcerzom z panią Małgorzatą Szymańską – inicjatorką pięknego, kolorowego smoka oraz uczennicom i uczniom bezpośrednio zaangażowanym w przemarsz Orszaku oraz odegranie sceny przy parafii Trójcy Świętej z klas: Vb, Vc, VIIIa, VIIIb, IIIa gimnazjum, IIIb gimnazjum. Dziękujemy za wspólne kolędowanie, mimo mrozu i przenikliwego wiatru, szliście z radosnym sercem, by oddać pokłon Jezusowi.