«

»

Paź 20

Apel Papieski dla klas I-III

17 października 2019 roku  obchodziliśmy  XIX Dzień Papieski pod hasłem: Wstańcie, chodźmy!

13 października 2019 roku  przypadał XIX Dzień Papieski pod hasłem  „Wstańcie, chodźmy!”.  Z tej okazji w naszej szkole pod kierunkiem pani Joanny Olizaruk  uczniowie klasy IIa przygotowali wzruszającą akademię dla kas I- III. Podczas spotkania przybliżyli postać Św. Jana Pawła II, podając najważniejsze fakty z Jego życia.  Wspominali o pasjach i zainteresowaniach Ojca Świętego, Jego oryginalnym poczuciu humoru oraz bliskiej relacji z dziećmi.   Z sentymentem i łezką w oku zebrani obejrzeli  prezentacje multimedialne oraz wysłuchali najbardziej znanych i lubianych pieśni dotyczących Jana Pawła II .  „Barka” pieśń, którą zaprezentowała  na gitarze – Maja Częstochowska oraz  zaśpiewała Ola Koźluk z kl. Vb, piosenki: Błogosławieni miłosierni” –  Weronika Ilczuk z kl. Vb, „List do Boga” – Zofia Gałys z kl. VIc, „Taki duży, taki mały”  – Oliwia Ostaszewska, Zofia Wierczuk, Gracjan Chibowski, Arkadiusz Radzikowski z kl. Va