«

»

Paź 20

XIV edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Święty Jan Paweł II w oczach dziecka.

Rozstrzygnięto Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Jury przyznało w tym roku piętnaście nagród oraz dwadzieścia trzy wyróżnienia w pięciu kategoriach. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 16 października 2019 r. w budynku organizatora – Muzeum w Bielsku Podlaskim.

Tegoroczna edycja konkursu,  była inspirowana hasłem Dnia Papieskiego.  Wstańcie, chodźmy! – to słowa, które wg Ewangelii św. Mateusza, skierował Chrystus do Apostołów po modlitwie w Ogrójcu i które w tytule swojej książki przytacza Jan Paweł II.

Na XIV edycję konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka” wpłynęły aż 1974 prace, z czego 115 spoza kraju: z Białorusi, Chin, Szkocji, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch.

W  kategoria IV:  szkoły ponadgimnazjalne
WYRÓŻNIENIA otrzymała  Laura Kalicka z klasy 1dg LO3  

http://muzeum.bialystok.pl/rozstrzygniecie-miedzynarodowego-konkursu-plastycznego-swiety-jan-pawel-ii-w-oczach-dziecka/