«

»

Lis 25

BRAWO EWELINA I AMELIA!

23 listopada 2019 roku  o godzinie 12:00 w Auli Jana Pawła II przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród III Ogólnopolskiego Konkursu „Jezus Chrystus naszym Królem”. Laureatkami zostały Ewelina Pawłowska z klasy IV oraz Amelia Denisiuk z klasy VIc zajmując II miejsce w Polsce w swoich kategoriach. Organizatorzy serdeczne podziękowali uczestnikom, za tak liczny udział w konkursie oraz złożyli gratulacje zwycięzcom tegorocznej edycji. Patronatem honorowym  objął Konkurs JE Ksiądz Biskup   dr Stanisław Jamrozek. Po wręczeniu dyplomów i nagród laureaci konkursu mogli porozmawiać z jury konkursu oraz z bp Stanisławem Jamrozkiem. Laureaci mieli też możliwość zwiedzenia Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach.