«

»

Gru 10

Multitest „namnożył” nam zwycięzców!

4 grudnia 2019 r. został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs Multitest. Nasi uczniowie brali udział w Multiteście z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Przygotowując się do konkursu, musieli w krótkim okresie opanować dużo trudnych treści programowych i ponadprogramowych określonych w programach merytorycznych. Sam test to także niemałe wyzwanie. Uczniowie musieli dokonać wielokrotnego wyboru – zaznaczyć odpowiedzi:  jedną, dwie, trzy, cztery lub… nie zaznaczać żadnej. Wyniki naszych uczniów są bardzo dobre, a wśród nagrodzonych znaleźli się:

Multitest z języka polskiego:
Maja Częstochowska z klasy Vb (4 miejsce w Polce) – laureatka

Dawid Wolski z klasy Vb (9 miejsce w Polce) – laureat

 Szymon Żuk z klasy Vb (9 miejsce w Polce) – laureat

 Amelia Obrępalska z kl. VIc (9 miejsce w Polce) – laureatka

Ewelina Pawłowska z kl. IV (12 miejsce w Polce) – wyróżnienie

Maja Michalak z kl. Vc (12 miejsce w Polce) – wyróżnienie

Multitest z języka angielskiego:

Sonia Pytko z kl. VIIa (14 miejsce w Polsce) – wyróżnienie

Multitest z matematyki:

Sonia Pytko z kl. VIIa (15 miejsce w Polsce) – wyróżnienie

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają dyplomy uznania.
A od nas – nauczycieli – słowa uznania! Jesteśmy z Was dumni.