Archiwum dzienne: 20 grudnia 2019

Gru 20

Zosia i Lena Laureatkami

818 uczniów szkół podstawowych ze 136 miejscowości z całej Polski wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kartkę Bożonarodzeniową „Wigilijne życzenia”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach pod Honorowym      Patronatem Burmistrza Miasta Siemiatycze.  Zosia Zielińska z kl. IIIb  zajęła II miejsce w kategorii kl. I-III oraz Lena Kalicka z kl. Va zajęła III miejsce w Polsce w kategorii kl. IV-VI. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrodzone prace:

Gru 20

ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością, to także okazja do wspólnego kolędowania.  20 grudnia 2019 roku uczniowie klasy 1aLO4 wspólnie z wychowawczynią  kolędowali  z  klasą VIII.