sty 21

Laureat – II miejsce w III edycji Konkursu EkoSzkoła

Kuba Łukaszuk z klasy VIIb został laureatem

zajął II miejsca w Konkursie EkoSzkoła–III edycja, który od kilku lat jest organizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

19 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu, wyłonionym spośród 332 uczestników z 23 placówek oświatowych z terenu Mazowsza.

W siedzibie WFOŚiGW w Warszawie nagrodę uczniowi wręczyli Marek Ryszka Prezes Zarządu WFOŚiGW w Warszawie i Kamila Mokrzycka Zastępca Prezesa WFOŚi GW w Warszawie w obecności Krzysztofa Tchórzewskiego Posła na Sejm RP.

Praca Kuby Łukaszuka została wysoko oceniona przez jurorów – 54 pkt. na 55 pkt. możliwych. Kryteriami oceny były m.in. działania szkoły na rzecz ochrony środowiska, kreatywność i estetyka pracy. Opiekunem ucznia była pani Iwona Muder.

Zdjęcia: WFOŚi GW