Archiwum dzienne: 2 marca 2021

mar 02

Aplikacja mobilna Pho3nix Kids

Już jest dostępna jest dla uczniów aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStore frazę “Pho3nix Kids”.
Pho3nix Kids to aplikacja dla dzieci, która liczy kroki, motywuje do regularnej aktywności i za nią nagradza!
Od 3 marca dostępne w aplikacji będą wyzwania, które pozwolą dzieciom wygrać atrakcyjne nagrody dzięki swojej aktywności fizycznej, dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji jak najszybciej!
WAŻNE!
Jeśli uczeń korzystał wcześniej z platformy internetowej PHO3NIX KIDS ( np. do PHO3NIX dla WOŚP), do aplikacji loguje się na ten sam login i hasło.
Za pośrednictwem aplikacji odbędzie się w kwietniu Konkurs na Największą Liczbę Kroków w którym nagrody zdobywają wszyscy uczniowie, aktywnie uczestniczący, zwycięskiej szkoły!
Najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji mobilnej Pho3nix Kids: