mar 31

KONKURS PHO3NIX KIDS na kroki

KONKURS PHO3NIX KIDS na kroki, czyli najaktywniejszą szkołę odbędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie:

6 – 14 KWIETNIA!!!

Część tygodnia aktywności konkursowej, kiedy to liczba wykonanych kroków przez każdego z uczniów będzie miała olbrzymie znaczenie odbędzie się podczas nauki zdalnej.

Niech to wzbudzi motywację uczniów do aktywności fizycznej w domu, na podwórku, czy spacerze z rodzicami.

Pokażmy, że mimo obostrzeń nie robimy przerwy od aktywności fizycznej, a czas spędzony w domu też może spowodować, że mięśnie zapracują, a serce zabije mocniej!

Pamiętajcie, że podczas weryfikacji wyników konkursu brany będzie pod uwagę wynik 50 najaktywniejszych uczniów, ale nagrody otrzymają wszyscy aktywni uczestnicy!

Zmobilizujemy się i niech jak najwięcej uczniów weźmie udział w tym konkursie!

Wystarczy pobrać aplikację PHO3NIX KIDS!

W razie problemów działa wsparcie techniczne:                   pomoc@pho3nix-kids.com

SERDECZNIE ZACHĘCAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY DO WALKI O JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ KROKÓW!!!