Archiwum dzienne: 22 kwietnia 2021

kw. 22

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

22 kwietnia 2021 r. uczniowie klas 4-8 pisali Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Kangur rozgrywany był w sześciu kategoriach i miał charakter jednorazowego testu. Na rozwiązanie testu przeznaczone było 75 minut. Test konkursowy zawierał zadania
o różnym stopniu trudności. Do każdego zadania dołączonych było 5 odpowiedzi, z których dokładnie jedna była poprawna. Wspólna dla wszystkich krajów data konkursu oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych kategorii podnoszą jego atrakcyjność.

kw. 22

Szkolna akcja „Zrób coś dla Ziemi”

Uczniowie klas 4-8 czynnie włączyli się do szkolnej akcji „Zrób coś dla Ziemi” : sadzili rośliny, wykonali poidełka dla ptaków oraz hotele dla owadów, posprzątali okolicę. Naszym młodym ekologom bardzo zależy aby nasza planeta była czysta i ładna.

Dzień Ziemi 2021

Dzień Ziemi 2021 obchodzimy pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię” Z tej okazji uczniowie przygotowali piękne prace plastyczne pod okiem pani Teresy Wojnarowskiej.