«

»

maj 19

„Koń nie tylko w herbie”

    

Drodzy Uczniowie!
     Jeśli lubicie robić zdjęcia, zwłaszcza nietuzinkowym obiektom, to ten konkurs jest specjalnie dla Was.
     I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach i Łosicki Dom Kultury organizują konkurs fotograficzny „Koń nie tylko w herbie”. Pod czujnym okiem Burmistrza Miasta i Gminy Łosice, w którego herbie widnieje biały koń na czerwonym tle, pragniemy zaprosić do zabawy mającej na celu uwiecznienie na zdjęciu jednych z najpiękniejszych zwierząt chodzących po ziemi.
     „Koń jaki jest, każdy widzi” jednak każdy ma prawo widzieć go po swojemu.
Jeśli chcecie podjąć wyzwanie i zrobić wyjątkowe zdjęcie z koniem w roli głównej, to nie czekajcie na nic. Aparaty lub telefony w dłoń i do dzieła. Kto wykaże się oryginalną interpretacją tematu ma szansę na pierwszą nagrodę ufundowaną, przez firmy:
DLS SOLUTION i KORADEX – profesjonalną sesję zdjęciową wśród pięknych koni.
     Wszyscy uczestnicy zostaną wyróżnieni i zaproszeni na wernisaż prac konkursowych w Łosickim Domu Kultury, a nagrody wręczy sam Daniel Milewski Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, który objął tą inicjatywę Patronatem Honorowym. Dzięki Patronom Medialnym: Katolickie Radio Podlasie, Tygodnik Siedlecki, Podlasie24, Gazeta Łosicka i portal Łosice.Info informacja o Waszym sukcesie zostanie przedstawiona całemu regionowi.
Nie zwlekaj i podejmij wyzwanie – regulamin (Regulamin konkursu foto Koń nie tylko w herbie) konkursu dostępny jest na stronie: http://lolosice.strefa.pl/wordpress/ oraz na facebooku I Liceum Ogólnokształcącego
w Łosicach.
Zapraszamy