«

»

lis 09

Gala Finałowa IV edycji Diecezjalnego Konkursu „Wartościowe opowieści. Niepełnosprawny, nie znaczy nieszczęśliwy”

9 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim odbyła się Gala Finałowa IV edycji Diecezjalnego Konkursu „Wartościowe opowieści. Niepełnosprawny, nie znaczy nieszczęśliwy”.
Honorowy Patronat nad Konkursem sprawowali: Ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej, Ks. Biskup Piotr Sawczuk, Senator Rzeczypospolitej Polskiej, Waldemar Kraska, Burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki, Jan Słomiak, Akademia Katolicka w Warszawie.
Na konkurs wpłynęło: 109 prac plastycznych, 3 wywiady, 25 prezentacji multimedialnych, 8 projektów edukacyjnych. Łącznie w konkursie wzięło udział 154 uczniów.

Wyróżnienie otrzymała Borysiak Antonina z kl. Ia w kategorii klas I-III praca plastyczna

III miejsce zajęła Mazurek Amelia z kl. IVb w kategorii klas IV- V wywiad z koleżanką Mają Skolimowską

Podziękowania otrzymali uczniowie biorący udział w konkursie.