Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II

Dnia 31 marca 2017 r. w naszej szkole został przeprowadzony Olimpiada o Janie Pawle II „Olimpus”.
Tematyka konkursu – mimo iż była dość obszerna – cieszyła się sporym zainteresowaniem uczniów gimnazjum. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania uczniów osobą Papieża – Polaka, motywowanie uczniów do bliższego zapoznania się z nauczaniem Jana Pawła II, kształtowanie postaw i zachowań młodzieży zgodnych z nauką i postawą Ojca Świętego oraz zachęcanie uczniów do refleksji nad własnym życiem, tożsamością religijną, narodową i kulturową w oparciu o nauczanie Św. Jana Pawła II. Test składał się z 30 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności. Każdy uczestnik, niezależnie od zajętego miejsca, otrzyma od organizatora dyplom uznania. Dla najlepszych przewidziano dyplomy grawerowane i laureata oraz atrakcyjne nagrody książkowe. Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które zostaną ogłoszone do 22 maja 2017 r.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.