Apel wielkanocny

11 kwietnia 2017 r.  społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystym apelu z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych „Chryste, ty masz szansę na śmierć i zmartwychwstanie…”.  Apel Wielkanocny przygotowali uczniowie klasy Ia pod kierunkiem Pani: Anety Michaluk i Joanny Olizaruk oraz Pana Tadeusza Goś. Pieśni wielkanocne, recytacje wierszy przygotowały wszystkich duchowo do przeżycia Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych. Na zakończenie uczniowie klasy pierwszej złożyli życzenia z okazji zbliżających się świąt. Następnie głos zabrała pani dyrektor  mgr Bożena Chromiec która podziękowała uczniom  oraz opiekunom, za ich piękny występ. Na zakończenie złożyła życzenia wszystkim radosnych, spokojnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych. Wszyscy byliśmy też pod dużym wrażeniem przygotowanej dekoracji, za którą dziękujemy Pani: Ani Dunajewskiej oraz pani Ali Kucewicz.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.