Wyróżnione w konkursie „Mój wzorzec patriotyzmu: Św. Brat Albert czy/i Marszałek Piłsudski?”

Zuzanna Ostojska i Katarzyna Łubik z klasy IIIb zostały wyróżnione                                                               w  II MIĘDZYPOWIATOWYM  KONKURSIE DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM „Mój wzorzec patriotyzmu: św. Brat Albert czy/i marszałek Piłsudski? Jaki jest Twój pomysł na patriotyzm?”. Celem konkursu było:  popularyzowanie postaw patriotyzmu wśród młodych ludzi;  kształtowanie i rozwijanie szlachetnych postaw młodzieży; inspirowanie uczniów do działań na rzecz Ojczyzny i społeczeństwa; poznawanie postaci historycznych, które wpłynęły na kształt naszej Ojczyzny. Uczennice wykonały prace plastyczne w których ukazały  inspiracje do zachowań patriotycznych oraz ich uzasadnienie. Konkurs organizowany był przez I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Rodziny w Siedlcach i objęty został patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Patronat honorowy nad konkursem objęli Biskup Siedlecki, Prezydent Miasta Siedlce.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.